נופשונית - קופוני נופש

תפקידנו בכוח:

קידום אורגני - קידום האתר בביטויים נבחרים והבאתו לתצאות גבוהות במנוע החיפוש. בנוסף אנו דואגים לתכנים, עדכון האתר וארגנו בהתאם לתקנים של גוגל. 

אודות החברה:

נופשונית היא חברת שוברי הבילוי והאירוח הגדולה והמובילה בישראל והחברה המובילה במכירת שוברי מתנה.

למעשה, אחת הסיבות להקמתה הייתה הרצון לתת מענה לקבוצה גדולה של אנשים שמעוניינים להעניק מתנה לחבריהם, למכריהם ולעובדיהם, אך רצו שהמתנה תהיה מדויקת ותואמת לרצון מקבל המתנה ונותרו ללא יכולת לענות על הבקשה באופן מדויק. חברת נופשונית מציעה פתרון לבעיה, שכן היא מאפשרת רכישת של שוברים למקומות בילוי רבים גם ללא כל צורך לבחור במדויק את המקום, מה שיאפשר למקבל המתנה להחליט היכן הוא יממש את השובר.

נופשונית מתמחים בהפקה ושיווק של שוברי בילוי, אירוח ונופש, הטובים והאיכותיים ביותר בישראל. את השוברים ניתן לממש במאות אתרים, בתי מלון, מסעדות ובתי קפה, אתרי ספא המפוארים ביותר בארץ, בקתות רומנטיות, בתי קולנוע, ימי כיף ואטרקציות שונות. 

בין לקוחותיו המרוצים: חברות כרטיסי אשראי, בנקים, חברות הסלולר והלווין, חברות תקשורת בינלאומיות, חברות התרופות המובילות בארץ, חברות היי-טק, חברות מוצרי צריכה וכוח אדם ועוד רבים נוספים.  

נופשונית עומדים לרשותכם; מנכ"לים, מנהלי שיווק, מנהלי משאבי אנוש ורווחה, בחברות וארגונים, וישמחו להציע חבילות מתנות לצורך קידום מכירות, ומתנות לעובדים וללקוחות.

 

/www.nofshonit.co.il

אודותינו

נקסטרגט קידום אתרים מקבוצת "אפסייט גרופ" עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 03-5588608

פקס: 03-5474645

דוא"ל: info@nextarget.co.il

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה